Pozycjonowanie i optymalizacja SEO


Pozycjonowanie to proces windowania wyniku wyszukiwarki, do jak najwyższego miejsca na liście. Pozycjonowanie jest złożonym procesem i wymaga czasu. Może być połączone  ze starannie dobraną strategią promocyjną.

Jeśli strona internetowa ma funkcjonować sprawnie i jeśli ma być widziana i umieszczana wysoko w wynikach wyszukiwarek  musi przejść optymalizację pod kontem SEO. Jest to forma edycji strony z wykorzystaniem specjalnego kodu, który kreuje nagłówki i źródła tekstów i podstron.

Gwarantujemy uzyskanie najwyższych pozycji w wyszukiwarkach Google i Bing - najpopularniejsze na Świecie.

Przygotowaliśmy dwa warianty usługi pozycjonującej stronę internetową:

  •     szybki efekt - pozycjonowanie strony www z efektem w ciągu max 3 miesięcy od momentu optymalizacji witryny. Jest to rozwiązanie droższe.
  •     stabilna pozycja - nowość w sposobie pozycjonowania stron. Nasze rozwiązanie gwarantuje wysoką i stabilną pozycję w wynikach wyszukiwania. Dzięki naszemu rozwiniętemu narzędziu stabilizacji stron możemy śmiało gwarantować nawet wielomiesięczną pozycję lub ciągłą jej poprawę. Płatność jednorazowa w zależności od rodzaju wybranego pakietu, tzn. że Klient wybiera wielkość pakietu(im. większy tym szybsza realizacja i dłuższy okres dla strony w top pozycjach w wyszukiwarce.

 

Czy wiemy co robimy?

Tak, strona na której jest ten artykuł została skutecznie pozycjonowana na kilkanaście miast naszego województwa i jest w top 1-3 pozycji Google i Bing, między innymi Toruń, Mrocza, Nakło nad Notecią, Więcbork, Włocławek, Szubin, Kcynia i inne. Pozycja tych stron jest niezmienna od 2010 roku i ciągle rośnie. Ponadto wciąż dodawane do listy miasta pozwalają nam globalizować wyniki wyszukiwania na coraz większym terenie.

Poligrafia

Oferta na wizytówki, ulotki, gazetki, broszury, katalogi oraz galanterię biurową dla firm.

Gadżety

Oferta na gadżety reklamowe z nadrukiem firmowym/okazjonalnym: kubki, koszulki, długopisy, otwieracze, itp.

Banery

Oferta na zadruk solvetowy na banery oczkowane o grubości 510g dla banerów jednostronnych i 600g dla banerów dwustronnych.

Folia OWV

Oferta na folię OWV do oklejania witryn i okien wystawowych, dziurkowana, z przejrzystością 80% od wewnątrz pomieszczenia.